TPL_ESW_EASYPEASY_MAIN_CONTENT

Ovčáčkův lapsus

Hradní lékařské koncilium hraje zatím úspěšně vabank. Nemohou ale nepomyslet na to, že osobní lékař Klementa Gottwalda doktor Ladislav Haškovec – mj. žák Junga a spolužák Alzheimera – dostal trest smrti (ten nakonec nebyl vykonán, pozn. red.).

Koncilium prožilo horké chvilky. Extrakt z rohu bílého nosorožce, jehož dávkování měl na starosti Ovčáček, totiž vyzunkli ve vzniklém zmatku z vítězné euforie nějací novináři. Naštěstí pro koncilium se to u Zemana projevilo jen konverzací s přišroubovaným pultíkem, čehož si ani jedna půlka národa nevšimla, a poté v dalších dnech, v Číně velmi rozšířeným paznehtovým absťákem, kdy prezident nebyl schopen osobně jmenovat svého souseda z Vysočiny (oba také milují Josefa Ladu) rektorem AVU.

Při náhradní ceremonii vypadal zaražený nominant v taláru a čepici (které si nechal ušít pro sebe na míru bývalý rektor Milan Knížák), jako utopený potkan, a to i přesto, že ho předtím stačil tento z AVU vyrazit.

Ministr Plaga v demisi, zastupující prezidenta, pochválil úroveň inkluze na Akademii a následně rozdal vysvědčení prvňáčkům na základní škole v Josefské ulici.

Podporují nás:

                                                     30 05 2018 KJ                 30 05 2018 Uprazeno             

Partneři:

PN logo sRGBlogo pozadi cervena Automediace2udalostiart-for-good-logo1Xantypacd12 8DeSYo4 HLIDACIPESlogoFINALv6 2016-10-02 Logo RR 2016 1

logo big   cze-logo    Peroutak logo1