TPL_ESW_EASYPEASY_MAIN_CONTENT

Každý má svou úroveň

Úroveň vyznamenávajícího se pozná podle charakteru jím vyznamenaných. Jednoduchý výčet uspořádal na FB profilu kolega „Vysgradský jezdec“. Tady jej citujeme:

 1. Rajko Doleček: popírač srebrenického masakru, do konce svého života oceňoval válečné zločince odsouzené mezinárodním soudem v Haagu. K dispozici jsou fotografie, na nich se nechal vyfotit s Radovanem Karadžičem či s Ratko Mladičem, tedy strůjcem masakru ve Srebrenici.

 2. Zdeněk Zbořil, agent STB, krycí jméno Houf. Usilovně šíří teze ruské propagandy o prohnilém západu, včetně xenofobní propagandy.

 3. Jan Fencl, kandidát tajné spolupráce STB, Člen SPO, člen Zemanovy vlády, pořádá „chlastačky“ pro Hrad. Za komunismu jezdil pracovně často na západ.

 4. Martin Filo: sponzor Hradu, kamarád Martina Nejedlého. Napojen na SMERáckou státní mafii na Slovensku.

 5. Ondřej Hejma: agent STB, krycí jméno Rony.

 6. Ivanka Kohoutová: ředitelka školy, která se soudila s muslimkou o nošení hidjábu. Vystupovala v dezinformačním proruském rádiu Svobodný vysílač, veřejná podpora xenofobní strany Rozumní (mj. neonacista a antisemita A.B. Bartoš).

 7. Pavol Krúpa: podnikatel, který je sám typem východního oligarchy, díky jeho machinacím s akciemi náhle zbohatl Stanislav Gross, aktivně podporuje Miloše Zemana, pořádá placené demonstrace proti Bakalovi, který se stal mezi lidmi aktivně šířícími ruskou propagandu, českým Sorosem. Byť stejně jako Soros, není ani Bakala „clean“.

 8. Jana Lorencová: aktivně šíří dezinformace, lži a ruskou propagandu.

 9. Lenka Procházková: aktivní šiřitelka fake news a ruské propagandy. Zeman už ji dříve navrhoval do rady ÚSTR (!) Šířila například vymyšlené provolaní dřívějšího primase českého kardinála Tomáška, její verzi pak veřejně hájil prezident Zeman.

 10. Jaroslav Strnad: vývozce zbraní, porušuje mezinárodní sankce prodejem diktátorům a do nestabilních režimů, sponzor Hradu v řádu miliónů.[1]

 11. Erik Best, o Američanovi, který strávil osmdesátá léta v Moskvě na „'studiích“' mluví jako o ruském agentovi i lidé, kteří jinak bývají ve svých soudech zdrženliví. Tento ''expert'' bývá hojně protlačován do médií, jeho názory takřka vždy v souladu s narativem ruské propagandy.

 12. Milan Syruček: autor knihy o Zemanovi, novinář: vždy nenápadně proruský pohled, spolupráce s dalšími kremloboty Baštou, Kavanem. Rovněž kontakty s STB, kde v EZO uvedeno ''zvláštní blokace'', což predikuje zájem KGB.

 13. Karel Sýs: normalizační básník, opora totalitní režimu v kultuře. Člen KSČ(M). Sýs vedl kulturní rubriku v propagandistické komunistické Tvorbě.

 14. Alena Vitásková, blízká přítelkyně prezidenta, podle Respekt.cz spolupracovala (i přes soudní rozhodnutí o nespolupráci) s STB[2], podniká s vazbami na ruský Gazprom. Jako úlitbu za vyznamenání a především za krytí zad (čelila soudu s vysokou možnou sazbou), nyní legitimizuje před veřejností Nelu Liskovou, známou ruskou kolaborantku, která otevírala v ČR nezákonný okupační ruský konzulát na Ukrajině. Což jistě nebude náhoda vzhledem k tomu: https://www.irozhlas.cz/…/alena-vitaskova-eru-statni-vyznam…

Podporují nás:

                                                     30 05 2018 KJ                 30 05 2018 Uprazeno             

Partneři:

PN logo sRGBlogo pozadi cervena Automediace2udalostiart-for-good-logo1Xantypacd12 8DeSYo4 HLIDACIPESlogoFINALv6 2016-10-02 Logo RR 2016 1

logo big   cze-logo    Peroutak logo1