TPL_ESW_EASYPEASY_MAIN_CONTENT
nova-particka-spolu-u-krmelce-ferry-kubovicova-hrebejk

Nová partička spolu u krmelce (Feri, Kubovičová, Hřebejk, Kobza a tutti quanti)

„Zvířata se u krmelce taky nervou,“ glosoval kdysi v hospodě jeden mladý papaláš výhrady sousedů v hospodě ke svému kamarádovi Dymunovi.

Kdo si dneska vzpomene na tu Paroubkovu oporu, kdo vzpomene na Dalíka Topolova – kategorie „mladá svině“ označující ambiciózního, cynického a všehoschopného juniora zůstává.

Dnes to moc sluší na FB i těm, kteří by se v plném slova smyslu „spolu bavit neměli“.

 


Obrázek: Feri (TOP 09?), Horáková (?), Hřebejk (?), tvrďák, něčí hlavička, Kubovičová (ANO + Agrofert), Kobza (?). Co mají společného? Deklarují zcela protichůdné ideje a zájmy – to je chtějí uskutečnit společně?

Zkuste říci, že kádruju. Cadre znamená francouzsky rámec. Jo přesně to dělám, dávám jejich kariéry, způsoby a věrohodnost jimi hlásaných „idejí“ do rámce – rámcem je jejich společná velká žranice. Partička, kterou si za rámeček nedáte!

Lidi mimo partičku si zas řeknou, že rozlišovat mezi stranami a lidmi nemá smysl – všichni jsou stejní a všechny jejich pře jsou jen šikovně nahrané divadlo pro nás pitomce.

26 11 2018 obr1

(Zdroj krásného fota FB zúčastněných - veřejná sebeprezentace.)

Podporují nás:

  30 05 2018 KJ           Logo Nadace OF        bar.ces.poz logo-SFK 478607 1953 Praha logo      

Partneři:

PN logo sRGBlogo pozadi cervena Automediace2udalostiart-for-good-logo1Xantypacd12 8DeSYo4 HLIDACIPESlogoFINALv6 2016-10-02 Logo RR 2016 1

logo big   cze-logo    Peroutak logo1