Medicína je trochu jako Rusko; neví, kde má hranice, a polyká jedno za druhým témata, která jí nepříslušejí. Ve stylu znělky Mládí republiky v Čs. rozhlase padesátých let, která začínala písní s textem „Poručíme větru, dešti, / kdy má pršet a kdy vát“ se medicína z oblasti léčení přesouvá, kamkoliv se jí zamane. Nestačí jí, že bez jejích razítek se člověk ani nesmí narodit, ani umřít, ale sápe se do jeho dalších, dost intimních, funkcí. Jedním z jejích hnusných zákroků je ovlivňování porodnosti.
9. května 1960 byla americkou vrcholnou kontrolní zdravotnickou institucí, FDA (Food and Drugs Administration) schválena první antikoncepční pilulka. A od té chvíle civilizace, které si s ní začaly, jdou dolů. Tam začal pád, nad nímž teď hořekují ekonomové (a ti především), protože není jasné, kdo bude za dvacet let vydělávat na důchody.
Demografický strom českého národa se podobá namísto zdravému stromu modelu hřbitovní (nikoliv volební) urny. A to 30 % dívek z „generace vloček“ ohlašuje, že chce žít single, aby nemusely zažívat trampoty manželských konfliktů a rozchodů.
Navzdory tomu, že za pár šupů si lze pořídit anti-baby-pill, uskuteční se v ČR něco do 1 000 potratů, tedy ukončení těhotenství, ročně. To je tak kolem tří potratů denně! Dítě se stává překážkou osobního rozvoje. Ženy chtějí pracovní kariéru, a zatímco antikoncepce stojí nějaké peníze, potrat je „na pokladnu“ zadarmo.
Poroučet větru, dešti a Přírodě se nevyplácí. Ona je tu déle než my. A přežije nás, zatímco my, Češi, patrně s porodností 1,8 na jednu ženu do pěti generací vyhynem.
publikováno: 20. 5. 2024