Vstupte do české literární tradice – čtěte Přítomnost.

 

Vážení čtenáři,

vztah Přítomnosti a jejích čtenářů byl vždy budován na vzájemné důvěře. Důvěru oplácíme důvěrou i nyní, proto je výše příspěvku čistě na Vás! Zaslání jakékoliv z níže uvedených fixních částek Vám odemkne obsah webových stránek Přítomnosti, a to na celý rok. Díky Vaší podpoře se stanete členem/členkou exkluzivního klubu čtenářů a zároveň nám pomůžete, abychom zůstali striktně nezávislí. Z minulosti přes Přítomnost do budoucnosti!

Pro pokračování vyberte z nabídky požadovanou částku a vyplňte e-mail:

PŘÍSPĚVEK + BONUS dle Vašeho uvážení

příspěvek + bonus: 
1 Kč
Stojíte nám za to, nechceme o Vás přijít za každou cenu.

e-mail:

CELÝ POSTUP:

  1. Vyberte z nabídky Vámi zvolenou částku a vyplňte e-mail.
  2. Zaplaťte pomocí platební brány GoPay vybranou částku (CZK, pro platbu jinou měnou nás, prosíme, kontaktujte).
  3. Po zaplacení Vám bude doručen aktivační e-mail na zadanou e-mailovou adresu
    (Pokud Vám aktivační e-mail nedorazil, zkontrolujte složku SPAM nebo Hromadné e-maily).
  4. Klikněte na odkaz v aktivačním e-mailu, čímž dokončíte svou registraci, poté budete přesměrováni na další krok, kde vyplníte uživatelské jméno a nastavíte si heslo. Poté budete již automaticky přihlášeni na svém zařízení.
  5. Vaše přihlašovací jméno a heslo Vám umožňuje neomezený vstup. Pro přihlášení z jiného zařízení využijte odkaz u kteréhokoliv článku, případně ikonu ÚČET – LOGIN, kde můžete také zkontrolovat stav svého účtu a změnit své heslo.

 

UPOZORNĚNÍ!

Prosím, pečlivě si zkontrolujte správné znění Vašeho e-mailu, který při registraci zadáváte. V případě chyby nelze registraci dokončit a my Vás pak nemáme jak kontaktovat.

Prosím, buďte trpěliví, systém Vaše přihlášení zpracovává pomaleji. První přihlášení po registraci může chvíli trvat.

V případě, že zvolíte typ předplatného s bonusem, budeme Vás kontaktovat na e-mailovou adresu, kterou jste zadali při registraci. Pokud si nepřejete zasílat předplatitelský bonus a přejete si nás pouze podpořit, napište nám, prosíme, na  e-mail: info@vydavatelstvimjs.cz

Pokud byste si přáli Přítomnost podpořit i v budoucnu, můžete využít darovací portál Darujme.cz

 

PLATEBNÍ DETAILY

Přijímáme platby přes platební bránu GoPay (platba kartou online nebo bankovní převod). Pokud byste si přáli podpořit náš časopis jinou částkou či jinou platební metodou, a také pokud byste si přáli platit z jiného nežli českého účtu (EUR, USD), kontaktujte nás na e-mailu info@vydavatelstvimjs.cz, který můžete využít i pro položení jakýchkoliv dotazů.

 

Děkujeme a těšíme se na Vás!